Home      Administration
  Track and Field, Boys  >    Results       Standings       Rosters       Records        Hy-Tek Download        Statistics
Track and Field, Boys Results
Select Game Date:
For School Year:
And the Activity:
Conference:
Class:


Wednesday, April 24, 2019 4:00 PM
  St. Croix Lutheran Academy (4-A)  0
  St. Thomas Academy (3-AA)  0
(2nd place)
 

Wednesday, April 24, 2019 4:00 PM
  Liberty Classical Academy (4-A)  0
  International School of MN (The)  0
 

Thursday, April 25, 2019 3:15:00 PM
  St. Paul Como Park H.S. (4-AA)  0
  St. Paul Highland Park (4-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 3:30 PM
  Faribault (1-AA)  0
  Lakeville South (1-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 3:30 PM
  Hillcrest Lutheran Academy (6-A)  0
  Breckenridge (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 3:30 PM
  Perham (6-A)  0
  Breckenridge (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 3:30 PM
  Rothsay (8-A)  0
  Breckenridge (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 3:45:00 PM
  Legacy Christian Academy (5-A)  0
  Big Lake (7-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Adrian (3-A)  0
  Worthington (2-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Atwater-Cosmos-Grove City H.S. (5-A)  0
  Sauk Centre (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Belgrade-Brooten-Elrosa H.S. (6-A)  0
  Sauk Centre (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Bigfork (7-A)  0
  Deer River/Northland War Eagle (7-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
    0
  New Ulm (2-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Lac Qui Parle Vall/Daw-B (3-A)  0
  MACCRAY/RCW (3-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Pillager (6-A)  0
  Staples-Motley (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Wabasso (3-A)  0
  MACCRAY/RCW (3-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Zimmerman (7-AA)  0
  Maple Lake (5-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Zimmerman (7-AA)  0
  Delano (2-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Holy Family Catholic (2-A)  0
  Jordan Invitational  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Melrose Area (6-A)  0
  Sauk Centre Invitational  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Dassel-Cokato (2-AA)  0
  Maple Lake (5-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Sleepy Eye Unified (2-A)  0
  New Ulm HS  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Delano Invitational  0
  Delano (2-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Rogers (5-AA)  0
  Invitational  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Waseca (2-AA)  0
  New Ulm (2-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Owatonna (1-AA)  0
  Lakeville South  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Irondale (5-AA)  0
  Cambridge-Isanti True Team Invitational  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Invitational  0
  Cambridge-Isanti (7-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Foley (8-AA)  0
  Big Lake (7-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Westbrook-WG/Red RockC (3-A)  0
  Worthington (2-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Montevideo (3-A)  0
  Sauk Centre (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Ottertail Central Bulldogs (6-A)  0
  Staples-Motley (6-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Warroad (8-A)  0
  Warroad (8-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:00 PM
  Minneapolis North Community H.S. (4-A)  0
  Burnsville Invitational  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:15:00 PM
  Fairmont (2-A)  0
  Jackson County Central (3-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:15:00 PM
  St Paul Humboldt/Open World Learning (4-AA)  0
  St. Paul Central H.S. (4-AA)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:30 PM
  Bethlehem Academy (1-A)  0
  Hayfield (1-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:30 PM
  Valley Plains Invite  0
  United Clay Becker Badgers (8-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:30 PM
  Pine Island (1-A)  0
  Stewartville Invitational  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:30 PM
  Schaeffer Academy (1-A)  0
  Stewartville (1-A)  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:30 PM
  Red Lake County (8-A)  0
  Valley Plains  0
 

Thursday, April 25, 2019 4:30 PM
  Ada-Borup (8-A)  0
  Hawley High School  0
 

Friday, April 26, 2019 1:00 AM
  Wadena-Deer Creek (6-A)  0
  Holdingford (5-A)  0
 

Friday, April 26, 2019 1:00 AM
  Bagley/Fosston (8-A)  0
  Hamline Elite  0
 

Friday, April 26, 2019 1:00 AM
  Twin Cities Academy/ Great River Tigers (4-A)  0
  Cottage Grove  0
 

Friday, April 26, 2019 1:00 AM
  Concordia Academy-Roseville (4-A)  0
  Hamline Elite Meet  0
 

Friday, April 26, 2019 1:00 AM
  Alexandria Area (8-AA)  0
  Hamline Univ.  0
 

Friday, April 26, 2019 12:00 PM
  Morris Area/Chokio-Alberta (6-A)  0
  Sisseton  0
 















 


Copyright 1994-2019 Minnesota State High School League
2100 Freeway Boulevard Brooklyn Center, MN 55430-1735    |    (763) 560-2262     |     FAX (763) 569-0499