#No 1 Bemidji H.S.       
    
10/11/2018
Score: 11-0
  

Thursday - 4 pm at BSU

@ #1 Seed
   
  
   
   #No 8 Walker-Hackensack-Akeley H.S.       
 
   #No 1 Bemidji H.S.       
    
    
    
10/13/2018
Score: 7-1
  


Saturday - 2 PM @ BSU

   
  
   
   
   
   #No 5 Detroit Lakes H.S.       
 
   #No 1 Bemidji H.S.       
    
    
    
    
    
    
    
10/16/2018
Score: 4-2
  


Tuesday - 7 PM


@ Bemidji State University

   
  
   
   
   
   
   
   
   
   #So 2 St. Cloud Cathedral H.S.       
 
   #No 1 Bemidji H.S.       
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
10/18/2018
Score: 3-1
  


Thursday - 6:15 PM


@ Bemidji State University

   
  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   #So 4 Sartell-Saint Stephen H.S.       
 
   #No 1 Bemidji H.S.       
   #No 8 Walker-Hackensack-Akeley H.S.      (H)   
10/9/2018 4 PM
Score: 5-0
  
Tuesday - 4 pm
@ # No 8 Seed
   
  
   #No 9 TrekNorth H.S.       
 
         
  
      
         
 
   #No 4 Pelican Rapids H.S.       
    
10/11/2018
Score: 3-2
  
Thursday 4 PM      
   
   #No 5 Detroit Lakes H.S.       
 
         
  
      
         
 
         
  
      
         
 
   #So 2 St. Cloud Cathedral H.S.       
    
10/11/2018
Score: 8-0
  

Thursday - 7 pm

@ So #2 Seed
   
  
   
   #So 7 Minnewaska Area H.S.       
 
   #So 2 St. Cloud Cathedral H.S.       
    
    
    
10/13/2018
Score: 4-0
  


Saturday - 1:30


@ High Seed

   
  
   
   
   
   #So 6 Alexandria Area H.S.       
 
   #So 7 Minnewaska Area H.S.       
10/9/2018
Score: 3-1
  
Tuesday - 7 pm
@ So #7 Seed
   
  
   #So 10 St. John's Prep       
 
         
  
      
         
 
   #So 3 Little Falls H.S.       
    
10/11/2018
Score: 1-0
  

Thursday - 4 pm

@ So #3 Seed
   
  
   
   #So 6 Alexandria Area H.S.       
 
         
  
      
         
 
         
  
      
         
 
   #So 1 St. Cloud Apollo H.S.       
    
10/11/2018
Score: 12-2
  

Thursday - 6 pm

@ So #1 Seed
   
  
   
   #So 8 Melrose Area H.S.       
 
   #So 1 St. Cloud Apollo H.S.       
    
    
    
10/13/2018
Score: 1-0 SO
  


Saturday - 1 PM


@ High Seed Apollo

   
  
   
   
   
   #So 4 Sartell-Saint Stephen H.S.       
 
   #So 4 Sartell-Saint Stephen H.S.       
    
    
    
    
    
    
    
10/16/2018
Score: 1-0
  


Tuesday - 3:30 PM


@ Hiillcrest Lutheran Academy

   
  
   
   
   
   
   
   
   
   #No 2 Hillcrest Lutheran Academy       
 
   #So 8 Melrose Area H.S.       
10/9/2018
Score: 3-2
  
Tuesday - 4 pm
@ So #8 Seed
   
  
   #So 9 Sauk Rapids-Rice H.S.       
 
         
  
      
         
 
   #So 4 Sartell-Saint Stephen H.S.       
    
10/11/2018
Score: 7-1
  

Thursday - 5 pm

@ So #4 Seed
   
  
   
   #So 5 Rocori H.S.       
 
         
  
      
         
 
         
  
      
         
 
   #No 2 Hillcrest Lutheran Academy       
    
10/11/2018
Score: 6-2
  
Thursday - 3 PM      
   
   #No 7 Fergus Falls H.S.       
 
   #No 2 Hillcrest Lutheran Academy       
    
    
    
10/13/2018
Score: 2-1 SO
  


Saturday - 2 PM


@ High Seed

   
  
   
   
   
   #No 3 East Grand Forks H.S.       
 
         
  
      
         
 
         
  
      
         
 
   #No 3 East Grand Forks H.S.       
    
10/11/2018
Score: 4-3
  

Thursday - 7 PM at Moorhead HS
@ No #3 Seed
   
  
   
   #No 6 Crookston H.S.